НОВИНИ

У Чорному морі ВМС України провели бойові стрільби

Крім того, у рамках навчання "Шторм 2018" авіація здійснювала повітряну розвідку.
Корабельні та катерні тактичні групи Військово-Морських Сил ЗС України виконали бойові стрільби по морським, повітряним і береговим цілям у рамках командно-штабного навчання "Шторм 2018". Про це повідомляє прес-служба командування ВМС ЗСУ.

 

"Корабельні та катерні тактичні групи Військово-Морських Сил ЗСУ виконали бойові стрільби по морських, повітряних і берегових цілях, провели мінно-загороджувальні та пошуково-рятувальні дії, охорону та оборону пунктів базування. Українські морські піхотинці здійснили висадку морського тактичного десанту, провели протидесантні дії у визначених районах", - йдеться у повідомленні.

 

 

Зокрема, авіація здійснювала повітряну розвідку, польоти на пошук та знищення об’єктів, відбивала удари засобів повітряного нападу противника.

 

Водночас підрозділи інших військових формувань забезпечили посилення ділянок держкордону та охорону автомобільних мостів.

 

Нагадаємо, 14 липня у рамках "Сі Бриз" взвод резервістів морської піхоти США разом з українськими морськими піхотинцями провели навчання з нападу на уявного ворога. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.