НОВИНИ

ФБР спростувало заяву Трампа про те, що пошта Клінтон була зламана Китаєм

ФБР не виявило жодних доказів того, що сервери були зламані.

Федеральне бюро розвідувань спростувало необґрунтовану заяву президента Сполучених Штатів Дональда Трампа про те, що пошта Хілларі Клінтон була зламана Китаєм, заявивши, що не знайшло жодних доказів тому. Про це пише The Washington Post у середу, 29 серпня.

 

Відповідаючи на питання про заяви Трампа, у Бюро відповіли: "ФБР не виявило жодних доказів того, що сервери були зламані".

 

"Містер Президент, у вас є в розпорядженні ресурси правоохоронних органів країни і розвідувального співтовариства. Використовуйте їх", - написав член палати представників Адам Б. Шифф у Twitter.

 

Нагадаємо, 29 серпня Трамп звинуватив Китай у причетності до зламу пошти Клінтон

 

Відзначимо, що Трамп зробив дану заяву після матеріалу видання The Daily Caller. У ньому йдеться про те, що китайська компанія, яка працює у Вашингтоні, зламала пошту Клінтон і отримала доступ до її листів, коли вона обіймала посаду держсека.

 

Водночас за даними Центру Беркмана Кляйна з дослідження Інтернету і суспільства Гарвардского університету, видання The Daily Caller під час президентської кампанії 2016 року неодноразово необґрунтовано критикувало Клінтон. Крім того, видання висвітлювало погляди, що повторювали настрої "правих", однак без явної расистської мови.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.