НОВИНИ

В окупованому Криму ФСБ проводить обшук у активістки Українського культурного центру

У квітні 2018 року активістів Українського культурного центру в Криму вже викликав «на бесіду» старший помічник «прокурора» Сімферополя.

Співробітники Федеральної служби безпеки Росії проводять обшук у будинку активістки Українського культурного центру у Криму Ольги Павленко. Про це повідомляє Кримська правозахисна група у Facebook у середу, 29 серпня.

 

За даними групи, обшук почався у будинку активістки у Сімферополі о 6:00.. Співробітники ФСБ проводять за обшук за рішенням «Київського районного суду» Сімферополя.

 

У будинку разом з Ольгою Павленко знаходиться її чоловік.

 

У КПГ нагадали, що у квітні 2018 року активістів Українського культурного центру в Криму Олену Попову і Ольгу Павленко викликав «на бесіду» старший помічник «прокурора» Сімферополя Олексій Пучков. Співробітника «прокуратури» цікавила робота центру і випуск газети «Кримський терен». Активістки скористалися правом не свідчити проти себе і своїх близьких.

 

"Подібні бесіди російські силовики проводили з активістами й активістками центру і раніше", - зазначається у повідомленні. 

 

Нагадаємо, 3 серпня в окупованому Криму російські силовики прийшли з обшуком у будинок кримськотатарського активіста Ленура Аблязімова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.