НОВИНИ

Прем'єр Чехії заявив, що його країна не прийме жодного біженця, бо "приймає українців"

Нині близько 70 тисяч українців працюють у Чехії.

Прем'єр-міністр Чехії Андрей Бабіш заявив, що його країна більше не прийме жодного біженця, який прибув до Європейського союзу через Середземне море, оскільки "приймає людей з України". Про це у вівторок, 28 серпня, повідомляє місцеве видання Radio Praha.

 

Бабіш повідомив, що для припинення незаконної міграції необхідний всеосяжний план дій, який він розгляне під час візиту до Італії і на Мальту.

 

Згідно з повідомленням, безпосередньо перед вильотом до Італії чеський прем'єр зазначив, що "Чехія не прийме жодного біженця, який переправляється в Євросоюз через Середземне море, адже приймає людей з України".

 

Зазначається, що поліція Чехії затримала 2376 нелегальних іммігрантів за перші шість місяців 2018 року. Минулого року Чехія депортувала  понад 1000 громадян України, які незаконно працювали у країні з польськими дозволами на роботу.

 

Нині близько 70 тисяч українців працюють у Чехії. В уряді нарікають на брак робочої сили в країні, закликаючи залучати її з-за кордону.

 

Нагадаємо, 9 грудня 2017 року прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравєцький заявив, що Польща прийняла дуже багато "біженців з України, де триває війна". За його словами, "Польща, приймаючи українських біженців, допомагає розвантажити напругу на східному фланзі Євросоюзу".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.