НОВИНИ

  ▪   Андрій Голуб

Суд по розстрілах на Майдані. Зі 128 епізодів залишилося розглянути сім

П’ятьом обвинувачуваним продовжили тримання під вартою на 60 днів.

У вівторок, 28 серпня, після перерви, пов’язаної з відпустками складу суду, відновилися засідання у справі по обвинуваченню п’яти екс-беркутівців у масових розстрілах у центрі Києва 18-20 лютого 2014 року. Про це повідомив кореспондент Тижня.

 

Так, у вівторок планували вирішити два питання. Одне з них - продовження запобіжного заходу обвинуваченим Аброськіну, Зінченку, Маринченку, Тамтурі та Янишевському. Також планувалося дослідити докази у епізоді з пораненим протестувальником Ярославом Каплуном. Водночас дослідження доказів не відбулося через відсутність одного з адвокатів екс-беркутівців Стефана Решка.

 

За словами головуючого судді Сергія Дячука, на даний момент зі 128 епізодів щодо потерпілих залишилось розглянути сім: Каплуна, Балюка, Кацюби, Лукашевича, Мальківа, Ушневича та Храпаченка. Наступний етап – допит свідків. 

 

Водночас суду все ж вдалося розглянути питання про запобіжний захід щодо обвинувачуваних. Усім п’ятьом тримання під вартою продовжили на 60 днів – до 26 жовтня 2018 року включно.

 

Нагадаємо, 2 серпня генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що слідство в справах розстрілу активістів на Майдані у лютому 2014 року фактично завершене. 

 

Від 17 липня Генеральна прокуратура України розпочинає слідчий експеримент у центрі Києва в рамках розслідування справи про розстріли протестувальників у 2014 році, через що Стелу Небесної Сотні тимчасово заберуть з Майдану. ГПУ також повідомила, що планує за місяць завершити слідчий експеримент у рамках розслідування справи про розстріли активістів у 2014 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.