НОВИНИ

Трамп повідомив, що домовився про укладення нової торгової угоди з Мексикою

Країни підпишуть нову угоду, взамін на угоду про Північноамериканську зону вільної торгівлі (НАФТА).

Президент США Дональд Трамп у понеділок, 27 серпня, повідомив, що домовився про нову торгову двосторонню угоду з президентом Мексики Енріке Пенья Ньєто. Про це він заявив на прес-конференції в Овальному кабінеті, передає Reuters.

 

Як зазначається, Трамп наголосив, що США і Мексика підпишуть нову торговельну угоду, взамін на угоду про Північноамериканську зону вільної торгівлі (NAFTA).

 

"Ми будемо називати це торговельною угодою США і Мексики", – підкреслив Трамп.

 

За його словами, абревіатура NAFTA "має погану конотацію", тому що протягом багатьох років Сполучені Штати сильно від цього договору страждали.

 

Нагадаємо, у ході передвиборної кампанії Дональд Трамп обіцяв розірвати договір NAFTA і висловлював думку, що "це найгірша торгова угода, що була колись укладена" Вашингтоном. Трамп вирішив не припиняти співпрацю в рамках цієї угоди, але має намір домагатися вигідніших умов торгівлі для США.

 

16 серпня 2017 року Канада і Мексика почали у Вашингтоні переговори про реформу найбільшої в світі зони вільної торгівлі (NAFTA). На переговорах наполіг президент США Дональда Трамп, на думку якого NAFTA негативно впливає на економіку його країни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.