НОВИНИ

Меркель має намір заблокувати кліматично цілі на рівні ЄС - Greenpeace

Екологи розкритикували канцлера Німеччини за гальмування політики ЄС щодо клімату.

Міжнародна неурядова природоохоронна організація Greenpeace розкритикувала кліматичну політику канцлера Німеччини Ангели Меркель. Про це повідомляє Deutsche Welle.

 

"Замість того, щоб взяти на себе лідерство по захисту клімату в Європі, відмовитися від використання вугілля і двигунів внутрішнього згоряння, вона має намір заблокувати кліматично цілі на рівні ЄС", - заявили в організації.

 

Зазначається, що наразі Меркель стала найбільшою причиною гальмування кліматичної політики Євросоюзу. Зокрема, екологам не сподобалася заява канцлера, зроблена у неділю, 26 серпня в інтерв'ю телеканалу ARD.

 

Так, Меркель висловилася проти планів Єврокомісії щодо захисту клімату.

 

"Я не вважаю доцільним постійно ставити нові цілі, Німеччині спочатку необхідно досягти вже поставлених цілей", - підкреслила вона.

 

Раніше в Єврокомісії запропонували членам ЄС знизити викиди парникових газів на 45% замість запланованих раніше 40% до 2030 року. Наразі Німеччина досягла рівня у 28%. До 2050 року країна, згідно з планом щодо захисту клімату, повинна звести до абсолютного мінімуму викид парникових газів.

 

Як повідомлялося, Меркель відкинула ідею повернення до загального призову у Німеччині. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.