НОВИНИ

У Харківській області загорілось сміттєзвалище

Рятувальникам допомагають пожежники добровільної команди селища Андріївка, дружини сільськогосподарського підприємства «Світанок» та бійці відомчої пожежної охорони Мініоборони.

У Харківській області поблизу міста Балаклія горить несанкціоноване сміттєзвалище. Про це повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій України (ДСНС).

 

За даними повідомлення, повідомлення про загорання несанкціонованого сміттєзвалища надійшло до рятувальників 26 серпня, о 12:05.

 

"По прибуттю перших рятувальних підрозділів ДСНС було встановлено, що вогонь розповсюдився по сміттєзвалищу на площу близько 1,5 га, захопив частину лісосмуги та загрожував розповсюдитись на поруч розташоване міське сміттєзвалище м. Балаклія", - зазначили в ДСНС.

 

Для гасіння пожежі були направлені додаткові сили та засоби. Наразі на пожежі працюють 9 пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС з м. Балаклія, а також із сусідніх районів: Борівського, Зміївського, Ізюмського та Шевченківського. Всього 9 спецавтомобілів та 40 осіб особового складу ДСНС.

 

Крім того, рятувальникам допомагають пожежники добровільної пожежної команди селища Андріївка, добровільної пожежної дружини приватного сільськогосподарського підприємства «Світанок» та бійці відомчої пожежної охорони Міністерства оборони на трьох одиницях техніки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.