НОВИНИ

ФСБ Росії затримала кримського татарина на кордоні з окупованим Кримом - Чубаров

Крім того, Чубаров відзначив, що зараз дружина затриманого з дітьми знаходиться на материковій частині України, а чоловіка продовжують утримувати працівники ФСБ РФ.

У суботу, 25 серпня, Федеральна служба безпеки (ФСБ) Росії затримала кримського татарина на адміністративному кордоні з тимчасово окупованим РФ Кримом. Про це повідомив лідер Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров на своїй сторінці у Facebook.

 

За словами Чубарова, 19 серпня Сервер Девлетшаєв разом зі своєю дружиною та трьома дітьми приїхали до тимчасово окупованого РФ Криму, щоб провідати батьків та родичів.

 

Зазначається, що на контрольно-пропускний пункт "Каланчак", який знаходиться на адміністративній лінії, що розділяє є материкову частину України з тимчасово окупованим Кримом, сім'я Девлетшаєвих прибула 25 серпня о 7 годині ранку.

 

"Після перегляду російськими прикордонниками особистих документів, ФСБ-шники забрали главу сім'ї Сервера, а його дружині Ділярі сказали, що вона з дітьми може виїхати з Криму. На її запитання, як вона може поїхати без чоловіка, їй пояснили, що він «побуде» у них, як мінімум, до обіду", - написав лідер Меджлісу.

 

Крім того, Чубаров відзначив, що зараз дружина затриманого з дітьми знаходиться на материковій частині України, а чоловіка продовжують утримувати працівники ФСБ РФ.

 

"Прибулим на КПП «Каланчак» батькам Сервера Девлетшаєва російські окупанти не говорять, де міститься їхній син. Не виключено, що затриманого близько 7 години ранку Сервера Девлетшаєва російські окупанти вже вивезли всередину півострова", - додав Чубаров.

 

Крім того, лідер Меджлісу кримськотатарського народу повідомив, що затриманий Сервер Девлетшаев після 18 годинного затримання ФСБ-шниками вийшов на зв'язок і повідомив, що його відпустили, але підтвердження від членів його сім'ї поки не було.

 

Нагадаємо, 3 серпня в окупованому Криму російські силовики прийшли з обшукому будинок кримськотатарського активіста Ленура Аблязімова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.