НОВИНИ

Меркель заявила, що "Північний потік-2" не поставить Німеччину в залежність від російського газу

Зокрема, канцлер наголосила, що Берлін отримує "блакитне паливо" також з Норвегії, Британії і Нідерландів.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель переконана, що будівництво газопроводу "Північного потоку-2" не поставить ФРН у велику залежність від поставок російського газу. Про це вона заявила в п'ятницю, 24 серпня, на зустрічі зі студентами Тбіліського державного університету імені Джавахішвілі.

 

Зокрема, Меркель наголосила, що Берлін отримує "блакитне паливо" також з Норвегії, Великої Британії і Нідерландів. Водночас вона додала, що паралельно зі спорудженням російського проекту газопроводу Німеччина будуватиме термінал для зрідженого природного газу на своїй території.

 

Як повідомлялося, 24 серпня прем'єр-міністр України Володимир Гройсман провів зустріч із радником президента США з національної безпеки Джоном Болтоном, у ході якої сторони обговорили посилення санкцій проти РФ та протидії реалізації російського проекту "Північний потік-2".

 

Додамо, що 27 березня компанія "Північний потік-2" (Nord Stream-2 AG) отримала дозвіл на будівництво та експлуатацію газопроводу в німецькій вільній економічній зоні. Згодом, 5 квітня уряд Фінляндії також видав дозвіл на будівництво газопроводу "Північний потік-2" у своїй винятковій економічній зоні. 7 червня уряд Швеції дозволив будівництво російського проекту газопроводу "Північний потік-2" у своїй винятковій економічній зоні. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.