НОВИНИ

У Демократичній партії США заявили про кібератаку на базу даних виборців

За даними ЗМІ, справу вже розслідує ФБР.

Національний комітет Демократичної партії США повідомив, що хакери намагалися здійснити атаку на базу даних, яка містить інформацію про десятки мільйонів виборців на всій території США. Про це у середу, 22 серпня, повідомив Боб Лорд, який очолює службу безпеки комітету.

 

Як зазначається, про спробу кібернападу в комітеті дізналися напередодні.

 

"Витоку інформації про виборців не відбулося, запевнили в керівництві політсили. Поки неясно, хто саме стоїть за цією спробою кібератаки", – йдеться в повідомленні.  

 

За даними ЗМІ, справу вже розслідує ФБР.

 

"Хакери створили фейкову сторінку, яка виглядає так само, як і та, з якої працівники демократичного комітету заходили у свої акаунти. Після чого вони намагалися обманним шляхом домогтися того, щоб працівники вводили свої дані на цій фейковій сторінці". – зазначається в повідомленні.

 

Так, дані, якими намагалися заволодіти хакери, розсилаються в окремі штати для того, щоб кандидати від Демократичної партії могли ними користуватися під час передвиборчої кампанії.

 

Як повідомлялося, 6 серпня кандидат у Конгрес Сполучених Штатів від Демократичної партії Табіта Існер повідомила, російські хакери здійснили атаку на її сайт. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.