НОВИНИ

У Білому домі відреагували на зізнання екс-адвоката Трампа

Сандерс наголсоила, що ніяких звинувачень проти голови Білого дому немає.

Білий дім повідомив, що заява колишнього адвоката президента США Дональда Трампа Майкла Коена про визнання провини не означає вчинення злочину з боку глави Білого дому. Про це заявила прес-секретар Білого дому Сара Сандерс, передає Reuters.

 

"Як сказав президент, ми неодноразово заявляли, що він не зробив нічого поганого. Ніяких звинувачень проти нього немає. Просто тому, що Майкл Коен зробив заяву про визнання провини, не означає, що це має на увазі провину президента", – йдеться в повідомленні.  

 

Нагадаємо, 22 серпня колишній адвокат президента США Дональда Трампа Майкл Коен, якого звинувачують в ухиленні від сплати податків, порушеннях пов'язаних з фінансуванням передвиборної кампанії Трампа та шахрайства в банківській сфері, під присягою зізнався, що здійснював фінансові злочини за дорученням тодішнього кандидата на пост глави Білого дому. Своєю чергою, президент США розкритикував свого екс-адвоката Майкла Коена.

 

Як повідомлялося 27 липня, за даними ЗМІ, колишній особистий юрист президента США Дональда Трампа Майкл Коен заявив, що готовий свідчити проти нього спецпрокурору Роберту Мюллеру, який займається розслідуванням ймовірного втручання Росії у президентські вибори США восени 2016 року. 

 

Нагадаємо, 7 березня стало відомо, що американська порноакторка Стефані Кліффорд, відома під псевдонімом Stormy Daniels ("запальна Деніелс"), подала позов до Верховного суду Лос-Анджелесу на президента Дональда Трампа. Кліффорд прагне анулювати угоду про нерозголошення інформації щодо сексуальних стосунків, які за її словами, вона мала з американським президентом у 2006-2007 роках.

 

Згодом, у лютому, Майкл Коен визнав факт, що він з власної кишені заплатив Стормі Деніелс за мовчання 130 тисяч доларів. 4 травня президент США Дональд Трамп підтвердив, що повернув своєму адвокату Майклу Коену гроші, які юрист виплатив за мовчання про інтимний зв'язок між главою Білого дому та порноакторкою Стормі Деніелс.