НОВИНИ

СБУ має дані про ще 20 найманців російської ПВК "Вагнера".

Після попереднього оприлюднення прізвищ вбитих найманців ПВК російські спецслужби вдалися до заходів для недопущення "виходу" списку загиблих.
У Службі безпеки України пообіцяли найближчим часом оприлюднити дані про ще 20 найманців російської приватної військової компанії "Вагнера". Про це у середу, 22 серпня, сказав голова СБУ Василь Грицак на брифінгу, повідомляє Укрінформ.
 
 
"Найближчим часом СБУ оприлюднить дані ще на 20 найманців "Вагнера", - заявив голова СБУ.

 

Грицак додав, що після оприлюднення 26 липня на брифінгу СБУ прізвищ 41 вбитого найманця ПВК російські спецслужби вдалися до заходів для недопущення "виходу" списку загиблих через російські ЗМІ, включаючи залякування журналістів.

 

Нагадаємо, 30 липня Служба безпеки України оприлюднила імена іноземних найманців приватної військової компанії «Вагнера», які воювали в Сирії та на Донбасі на боці бойовиків.

 

26 липня Служба безпеки України ідентифікувала 206 російських найманців нелегальної приватної військової компанії "Вагнера", які воювали в Сирії в лютому 2018 року. 

 

4 червня Міжнародне розвідувальне співтовариство InformNapalm отримало від Ukrainian Cyber ​​Alliance пакет документів, листувань і особистих фотографій з пошти російського найманця і терориста Олександра Івіна. Завдяки цьому вдалось встановити дані про ліквідацію російських бойовиків, громадян РФ, які воювали спочатку на Донбасі, а потім  у складі ПВК «Вагнера» в Сирії. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.