НОВИНИ

Укроборонпром розкрив інформацію про основний бойовий танк "Ятаган"

Т-84-120 продемонструють у Києві під час урочистих заходів з нагоди Дня Незалежності України.

Державний концерн "Укроборонпром" розкрив інформацію про основний бойовий танк Т-84-120 "Ятаган", оснащений 120-мм гарматою у відповідності до прийнятого у країнах НАТО стандарту.

 

Згідно з повідомленням прес-служби Держконцерну, ця бойова машина буде продемонстрована у Києві під час урочистих заходів з нагоди Дня Незалежності України 24 серпня.

 

 

"Ятаган" був розроблений у ДП "ХКБМ ім. Морозова", що входить до складу Укроборонпрому, та є ефективним рішенням з інтеграції стандартів Альянсу в українську бронетехніку. Для вирішення цієї задачі харківські інженери з нуля розробили новий механізм заряджання, який може працювати з унітарними пострілами натівського стандарту", - йдеться в повідомленні.

 

 

 

За інформацією, новий механізм заряджання працює по конвеєрному принципу та розміщений у спеціальному відсіку в задній частині башти. Цей відсік відокремлений від екіпажу та має спеціальні вишибні панелі, що дозволяє максимально підняти безпеку екіпажу та повністю відповідає рішенням конструкторської школі країн-членів НАТО.

 

"Використання натівської танкової гармати значно розширює номенклатуру боєприпасів, які можуть використовуватись Т-84-120. Мова йде не тільки про снаряди, що можуть виготовлятися на новій технологічній лінії, яка встановлена на ДАХК "Артем", але і боєприпаси виробництва країн-членів НАТО", - зауважили в Укроборонпромі.

 

Як повідомлялося, на початку серпня в Україні відбулися вогневі випробування українського бойового танка Т-72АМТ. Під час випробувань нова бойова машина опрацьовала всі режими стрільби різними типами боєприпасів, включаючи високоточні керовані ракети "Комбат"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.