НОВИНИ

У представництві президента в Криму підтримали обмеження залізничного сполучення між Україною та РФ

Бабін зазначив, що кожного тижня спостерігається збільшення кількості рейсів від материкової частини України до РФ.

Перший заступник постійного представника президента в Автономній республіці Крим Ізет Гданов повідомив про підтримку Міністерства інфраструктури щодо пропозиції про обмеження залізничного сполучення між Україною та РФ. Про це він заявив на спільній прес-конференції з постійним представником президента в АРК Борисом Бабіним.

 

"Ми підтримуємо Міністерство інфраструктури України щодо пропозиції про припинення залізничного сполучення з РФ. Також є пропозиція про припинення автобусного сполучення з материкової частини України до міст Російської Федерації. Ми фактично у стані війні, а  РФ - агресор. Тому ми маємо вживати заходи реагування як держава, територія якої захоплена. Це питання безпеки", – повідомив Гданов. 

 

Своєю чергою, Бабін зазначив, що кожного тижня спостерігається збільшення кількості рейсів від материкової частини України до РФ.

 

"Коли ми поставили питання про легальне залізничне сполучення між містом Київ та містом Вадим, досі не побачили такого сполучення. Ми просили рік вагони на поїзд для кримчан.  Вагонів немає. Дуже важко це співставити з наявністю десятків щоденних поїздів до держави-агресора. На поїзд Херсон-Москва, Одеса-Москва, Львів-Москва - вагони є. Це дуже турбує. Тому якщо ми скасуємо сполучення з Російською Федерацією, можливо, хоч якісь вагони знайдемо для кримчан? Можливо, хоч так", – додав він.

 

Нагадаємо,16 серпня міністр інфраструктури України Володимир Омелян анонсував нові обмеження у транспортному сполученні з Росією. Омелян уточнив, що анонсовані ним обмеження стосуватимуться не тільки пасажирського залізничного сполучення, обмеження якого міністр уже анонсував раніше.

 

 17 серпня документ про припинення транспортного сполучення з Росією направили на розгляд Кабінету міністрів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.