НОВИНИ

Порошенко підписав закон про захист діяльності підприємств "Укроборонпром"

Закон запроваджує заборону на примусове виконання рішень щодо стягнення заборгованості з підприємств "Укроборонпрому", де кредитором є юридична особа РФ.

Президент України Петро Порошенко підписав закон про захист діяльності підприємств "Укроборонпрому". Про це повідомляє прес-служба глави держави.

 

Як зазначається, Порошенко підписав закон "Про внесення змін до законів України щодо вирішення деяких питань заборгованості підприємств оборонно-промислового комплексу - учасників Державного концерну "Укроборонпром" перед державою-агресором та/або державою-окупантом та забезпечення їх стабільного розвитку".

 

Зокрема, пропонуються механізми захисту діяльності підприємств "Укроборонпрому", які є об’єктами держвласності і мають стратегічне значення для економіки і безпеки України, від негативних наслідків впливу Російської Федерації.

 

Крім того, закон запроваджує заборону на примусове виконання рішень щодо стягнення заборгованості з підприємств "Укроборонпрому", де кредитором є юридична особа РФ.

 

Також передбачається зупинка існуючих та заборона відкриття нових виконавчих проваджень щодо стягнення заборгованості з вказаних підприємства "Укроборонпрому". Законом, зокрема, забороняється здійснення провадження у справі про банкрутство підприємств.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.