НОВИНИ

Муженко назвав чисельність російських військ на Донбасі

Голова Генштабу ЗСУ зазначив, що зараз також спостерігається збільшення матеріальних запасів.

Голова Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко повідомив, що загальна чисельність регулярних військ Росії на Донбасі включно з бойовиками становить близько 32 тисяч осіб. Про це він заявив в інтерв'ю "BBC News Україна".

 

Муженко зазначив, що на сході України присутні російські регулярні військові формування, які в кінці 2014 та у 2015 році були переформатовані на перший та другий армійські корпуси.

 

"Загальна чисельність цих військ – близько 32 тисяч людей. Також є понад 700 танків, гармати, артилерійські системи", – наголосив він.

 

За його словами, зараз спостерігається збільшення матеріальних запасів.

 

"Тобто заходять колони з Росії, яка перевозять матеріальні засоби, в тому числі боєприпаси. Цікаво, що це не угрупування так званих "ЛНР/ДНР", це регулярні підрозділи, які по своїй системі управління підкоряються штабу восьмої загальновійськової армії, що дислокується в Новочеркаську. Крім того, там є найманці, а також військовослужбовці регулярних ЗС РФ", – додав Муженко.

 

Нагадаємо, 15 серпня Державний департамент США закликав Росію виконувати мінські угоди та негайно вивести свої війська з території України. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.