НОВИНИ

Мінфін США розширив санкції проти Північної Кореї

Зокрема, у санкційний список потрапив Васілій Колчанов, пов'язаний з компанією "ООО Профинет".

Міністерство фінансів США розширило санкційний список проти Північної Кореї, додавши у список одну фізичну та трьох юридичних осіб. Про це повідомляє прес-служба відомства.

 

"Офіс Мінфіну США з контролю за іноземними активами сьогодні оголосив пов’язані з Північною Кореєю заходи, продовжуючи імплементацію існуючих санкцій ООН і США", – йдеться у повідомленні.

 

Як зазначається, у санкційний список потрапив Васілій Колчанов, пов'язаний з компанією "ООО Профинет".

 

Крім того, Вашингтон запровадив санкції проти юридичних осіб: російської компанії "ООО Профинет", китайської компанії Dalian Sun Moon Star International Logistics Trading CO, а також проти компанії, що базується в Сінгапурі, SINSMS PTE. LTD.

 

"Мінфін буде продовжувати впроваджувати існуючі санкції щодо Північної Кореї і вживатиме заходів для блокування компаній, портів та суден, які сприяють незаконному перевезенню та забезпечують надходження до КНДР", – наголосив міністр фінансів США Стівен Мнучін.

 

Нагадаємо, 3 серпня Міністерство фінансів США запровадило санкції проти російського банку "Агросоюз", який надавав послуги Північній Кореї в обхід санкцій ООН.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.