НОВИНИ

У в'язницях Криму за чотири роки зафіксовано 181 випадок тортур та приниження - Крим SOS

Внаслідок того, що жодна міжнародна організація не має доступу до півострову, деякі випадки тортур залишаються непоміченими.

З 2014 року в окупованому Російською Федерацією Криму зафіксовано 181 випадок нелюдського поводження у місцях позбавлення волі. Про це повідомила співзасновниця громадської ініціативи "Крим SOS" Таміла Ташева, передає РБК-Україна у середу, 15 серпня. 

 

Так, у 2017 та 2018 роках з'явились повідомлення про побиття у Керченській колонії та інші факти порушення утримання у колоніях.

 

"Ув'язненим колонії до окупації було легше і отримати побачення, і отримати передачки. Фіксуються випадки нелюдського поводження і катувань. Наша організація зафіксувала 181 випадок нелюдського поводження з жителями півострова Криму з початку окупації Росією", - розповіла Ташева.

 

Окрім того, зафіксовані випадки смерті при ненаданні вчасної медичної допомоги жителям.

 

"Внаслідок тортур електричним струмом - це мінімум 13 випадків смертей. Всі тортури супроводжуються дискримінацією та приниженнями", - додала вона.

 

Також, внаслідок того, що жодна міжнародна організація не має доступу до півострову, деякі випадки тортур залишаються непоміченими.

 

Нагадаємо, у серпні 2017 року мати затриманого в окупованому Криму Геннадія Лимешка Римма Рижкова повідомила, що її син дав російським силовикам свідчення під тиском і тортурами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.