НОВИНИ

Київ піднявся у рейтингу найбільш комфортних для життя міст

Експерти журналу The Economist щорічно оцінюють 140 міст за стабільністю, охороною здоров’я, культурою, довкіллям, освітою й інфраструктурою.

Київ посів 118 місце у щорічному рейтингу найкомфортніших для життя міст журналу The Economist. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

 

Так, за підсумками 2017 року Київ опинився на 131 місці.

 

Зазначається, що експерти аналітичного підрозділу The Economist Intelligence Unit  оцінювали 140 міст за стабільністю, охороною здоров’я, культурою, довкіллям, освітою й інфраструктурою.

 

 

 

 

Загалом місто могло набрати максимум 100 балів. Зокрема, Київ отримав 56,6 бала.

 

"За останні 12 місяців Київ відчув значне поліпшення життєздатності, що відображає економічне зростання і відносну політичну стабільність, незважаючи на конфлікт на Донбасі", - йдеться у звіті.

 

Водночас у рейтингу відзначається, що протягом останніх п’яти років Київ продемонстрував одне з найстрімкіших знижень позицій - 12,6%.

 

Наголошується, що на першому місці опинилася столиця Австрії Відень, на другому - австралійський Мельбурн , на третьому – японська Осака. 

 

Крім того, до першої десятки також увійшли Калгарі (Канада), Сідней (Австралія), Ванкувер і Торонто (Канада), Токіо (Японія), Копенгаген (Данія) й Аделаїда (Австралія).

 

У свою чергу, в десятку найменш комфортних для життя міст увійшли: Дакар (Сенегал), Алжир (Алжир), Дуала (Камерун), Тріполі (Лівія), Хараре (Зімбабве), Порт-Морсбі (Папуа Нова Гвінея), Карачі (Пакистан), Лагос (Нігерія), Дака (Бангладеш). Замикає рейтинг Дамаск у Сирії, де сім років триває громадянська війна.

 

Нагадаємо, 14 липня президент Порошенко заявив, що у рейтингу інноваційних країн Україна піднялась на 43 місце.  За словами глави держави, за рік Київ піднявся на сім сходинок, а за останні три роки - більше, ніж на 20 позицій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.