НОВИНИ

Втручання у вибори США. Суд не дозволив компанії РФ відсторонити спецпрокурора Мюллера

Позивачем була компанія Concord Management and Consulting LLC, яка, ймовірно, належить бізнесмену Прігожину.

Федеральний суддя Сполучених Штатів Америки Дабні Фрадріх в окрузі Колумбія відмовила російській компанії Concord Management and Consulting LLC у проханні відсторонити спеціального прокурора Роберта Мюллера, який розслідує втручання Росії в американські вибори 2016 року. Про це повідомляє агентство Reuters.

 

Зокрема,Фрідріх відмовила компанії Concord Management and Consulting LLC у проханні відсторонити Мюллера від розслідування. На думку позивачів, спецпрокурор був незаконно призначений керівником даного розслідування.

 

"Розслідуючи діяльність компанії Concord, спеціальний прокурор не перевищив своїх повноважень", - зауважила вона.

 

Таким чином, після визначення судді Дабні Фрідріх слідство у справі російської компанії Concord буде продовжено. 

 

За даними слідства,  російська сторона намагалася посилити позиції Дональда Трампа, який в підсумку і виграв вибори, та послабити позиції його опонента від Демократичної партії Хіларі Клінтон.

 

Водночас прокурори стверджують, що "Конкорд" контролює російський бізнесмен Євгєній Прігожин, який є близьким до президента РФ Владіміра Путіна. Крім того, російська "фабрика тролів" також належить Прігожину.

 

Нагадаємо, 1 серпня президент США Дональд Трамп закликав генерального прокурора країни Джеффа Сешнса припинити кримінальне розслідування щодо втручання Росії в американські вибори в 2016 році. 

 

Раніше повідомлялося, що Мюллер, який очолює розслідування ФБР щодо втручання росіян у президентські вибори в США, розширює штат прокурорів свого офісу професійними кадрами. 

 

У січні 2018 року стало відомо, що спецпрокурор  планує допитати Трампа  через можливе втручання Росії у проведення виборів у США. 24 січня Трамп заявив, що  готовий під присягою відповісти на питання Мюллера . У квітні Мюллер допитав щонайменше двох російських олігархів щодо фінансування передвиборної кампанії президента Дональда Трампа росіянами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.