НОВИНИ

Київський суд засудив до п'яти років умовно депутата «Євпаторійської міської ради» - прокуратура

Осьмініна звинувачували в замаху на територіальну цілісність і недоторканість України.

Депутат підконтрольної Кремлю "Євпаторійської міськради" Сергій Осьмінін підписав угоду зі слідством, йому присудили покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі з випробувальним терміном три роки. Про це повідомляє "Крим.Реалії" у понеділок, 13 серпня.

 

Зазначається, що Осьмініна звинувачували в замаху на територіальну цілісність і недоторканість України. 

 

 

«Деснянським районним судом Києва затверджено угоду при визнання провини, укладену прокуратурою Автономної Республіки Крим із громадянином України – депутатом так званого незаконно утвореного органу «Євпаторійська міська рада» у вчиненні кримінального злочину, передбаченого частиною 2 статті 110 (зазіхання на територіальну цілісність і недоторканість України) і призначено останньому покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі з випробуванням, якщо він протягом випробувального терміну тривалістю в три роки не скоїть нового злочину і виконає покладені на нього обов'язки», – йдеться в повідомленні.

 

 

У прокуратурі АРК уточнили, що умовами укладення угоди є беззастережне визнання обвинуваченим своєї провини у вчиненні злочину, активне сприяння розкриттю злочину, відсутність обставин, які відповідно до Кримінального кодексу України обтяжують покарання.

 

Нагадаємо, 23 липня стало відомо, що прокуратура Автономної Республіки Крим перевіряє причетність усіх держслужбовців півострова до вчинення державної зради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.