НОВИНИ

В Україні відкриють центр протидії втягування моряків у незаконну діяльність за кордоном

Раніше омбудсмен повідомляла, що українців обманним шляхом запрошують на роботу, а натомість погрозами змушують переправляти через море нелегальних мігрантів.

Міністерство закордонних справ України анонсувало відкриття центру протидії втягування українських моряків у незаконну діяльність за кордоном. Про це повідомляє прес-служба МЗС України у Twitter у понеділок, 13 серпня.
 

"Консульська служба посилює превентивний компонент менеджменту кризовими ситуаціями: готуємо до відкриття Національний центр протидії втягування українських моряків у незаконну діяльність за кордоном, а також - вже другий Інформцентр. Тепер у Херсоні", - йдеться у повідомленні. 

 

 

Нагадаємо, 23 липня уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова повідомила,  що у в’язницях Греції утримується 161 громадянин України, з них 112 осіб – за звинуваченням у перевезенні нелегальних мігрантів.  За її словами, українців обманним шляхом запрошують на роботу на круїзні лайнери та яхти, пропонують контракти, а натомість силою та погрозами змушують переправляти через море нелегальних мігрантів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.