НОВИНИ

До акваторії Чорного моря увійшов американський есмінець

Метою операцій корабля є підвищення стабільності і безпеки на морі в даному регіоні.

Американський військовий корабель USS Carney (DDG 64) 12 серпня увійшов до акваторії Чорного моря. Про це повідомила прес-служба флоту США у неділю, 12 серпня.

 

Зазначається, що операції корабля мають завдання підвищити стабільність і безпеку на морі в даному регіоні, а також розширення можливостей і взаємодії із союзниками й партнерами. 

 

"Прибуття Carney до Чорного моря демонструє наше постійне прагнення до безпеки та стабільності в регіоні. Час, проведений тут, допоможе нам покращити взаємодію та обмін інформацією і досвідом з нашими країнами-партнерами", -  заявив командир Тайсон Янг

 

 

Нагадаємо, 26 липня стало відомо, що британські винищувачі піднялись для перехоплення російського бомбардувальника над Чорним морем.

 

9 липня командувач Військово-морських сил Збройних сил України, віце-адмірал Ігор Воронченко повідомив, що Російська Федерація продовжує анексію виключної морської економічної зони України. 

 

У Чорне море 7 липня  увійшло флагманське судно ВМФ Сполучених Штатів Америки USS Mount Whitney для участі у спільних українсько-американських навчаннях Sea Breeze-2018. Водночас вранці 9 липня в Одеський порт зайшов американський ракетний есмінець USS Porter DDG 78.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.