НОВИНИ

НАЗК перевірить декларації судді, який закрив справу Кернеса

Також агенство перевірить декларації заступника голови Нацполіції, начальника Департаменту захисту економіки та завідувача секретаріату комітету Верховної Ради з питань фінансової політики і банківської діяльності

НАЗК перевірить декларації судді у «справі Кереса», а також заступника голови Нацполіції і завідувача секретаріату комітету Верховної Ради Національне агентство з питань запобігання корупції розпочне повну перевірку декларацій судді Київського районного суду Полтави Андрія Антонова за 2015, 2016 і 2017 роки. Про це повідомляє прес-служба НАЗК. 

 

Крім того, НАЗК перевірить декларації заступника голови Нацполіції - начальника Департаменту захисту економіки Нацполіції Ігоря Купранця за 2017 рік та завідувача секретаріату комітету Верховної Ради з питань фінансової політики і банківської діяльності Ігоря Прийми за 2015, 2016 та 2017 роки.

 

10 серпня суддя Київського районного суду Полтави закрив кримінальне провадження за обвинуваченням мера Харкова Геннадія Кернеса і його охоронців «у зв’язку з відмовою сторони обвинувачення від обвинувачення». Суддя зазначив, що суд розцінює відмову прокурорів від участі у дебатах і їхню тривалу відсутність на суді як відмову від обвинувачення. Їх обвинувачували у тротуарах активістів Євромайдану у 2014 році.

 

Прокуратура Полтавської області планує оскаржити це рішення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.