НОВИНИ

Гройсман доручив Мінкульту перевірити фільм про Стуса

Мінкульт та Держкіно повинні в максимально стислі терміни зібрати авторів фільму та громадськість аби розібратись і зробити все можливе, щоб в стрічці про Стуса його історія була розказана чесно, правдиво, повністю і без перекручувань.

Міністерство культури та Державне агенство з питань кіно має перевірити, чи правдиво розказана історія про українського письменника й дисидента Василя Стуса у фільмі, який зараз знімається. Зробити це доручив прем’єр-мінстр України Володимир Гройсман. Про це він написав у Facebook.

 

"Я доручаю керівництву Мінкульту та Держкіно в максимально стислі терміни зібрати авторів фільму та громадськість аби розібратись і зробити все можливе, щоб в стрічці історія мого земляка  - справжнього патріота і борця за волю України Василя Стуса була розказана чесно, правдиво, повністю і без перекручувань" - написав він.

 

 

 

Нагадаємо, вчора актор Геннадій Попенко написав у Facebook, що з фільму «Стус» вирізали сцену фінального судового засідання над дисидентом, де його захищав Віктор Медведчук.

 

За його інформацією, це сталося нібито через дзвінки з адміністрації Медведчука до творчого колективу фільму з вимогою прибрати всі згадки про нього.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.