НОВИНИ

Денісова домовилась з Москальковою про допомогу морякам "Норда" та “ЯМК-0041”

Українська омбудсмен провела телефонну розмову з Уповноваженим РФ з прав людини.
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова домовилася з російським омбудсменом Татьяною Москальковою про надання допомоги морякам суден "Норд" і ЯМК-0041. Про це омбудсмен повідомила у Facebook у п'ятницю, 10 серпня. 

 

"Відбулася телефонна розмова із Уповноваженим РФ з прав людини Тетяною Москальковою, в ході якої обговорили ситуацію навколо моряків суден «Норд» і ЯМК - 0041. Домовилися про надання їм допомоги", - написала Денісова.

 

 

Нагадаємо, 25 червня міністр закордонних справ України Павло Клімкін прокоментував голодування моряків українського судна ЯМК-0041, затриманих біля берегів анексованого Криму. В коментарі журналістам Клімкін повідомив, що консули не мають доступу до ув'язнених,

 

25 червня Адвокат Едем Семедляєв повідомив, що члени екіпажу українського судна "ЯМК-0041", яких окупанти затримали біля берегів анексованого Криму, відмовилися від прийому їжі. 

 

4 травня російські прикордонники повідомили про затримання українського рибальського судна з п’ятьма членами екіпажу в акваторії Чорного моря. 

 

Згодом Державна прикордонна служба України повідомила, що затримане прикордонниками Росії українське судно було належним чином оформлено та мало необхідні дозволи на вилов риби в межах територіального моря або 12-мильної економічної зони. Однак, за словами помічника керівника ДПСУ Олега Слободяна, відповідальність за затримання російською ФСБ риболовецького судна неподалік від анексованого Криму несе його капітан, який, ймовірно, знехтував ризиками бути затриманим.

 

7 травня прокуратура Криму відкрила кримінальне провадження за фактом затримання українського риболовецького судна "ЯМК – 0041" у окупованому Криму. 

 

16 травня в окупованому Криму проти капітана українського риболовецького судна "ЯМК-0041", затриманого російськими прикордонниками в Чорному морі, порушили кримінальне провадження за браконьєрство. Пізніше в окупованому Криму підконтрольний Москві суд заарештував Віктора Новицького, капітана українського риболовецького судна "ЯМК-0041", затриманого російськими прикордонниками в Чорному морі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.