НОВИНИ

У «Київводоканалі» назвали причину підтоплення розкопок на Поштовій площі

Ремонтні роботи відбудуться вночі, адже на даний час вони неможливі через жвавий дорожній рух.

Підтоплення археологічних розкопок на Поштовій площі спричинила  тріщина водопровідної труби. Про це повідомляє прес-служба "Київводоканалу" у п'ятницю, 10 серпня.

 

"Було визначено, що аварія сталася через тріщину у заглушці водоводу. Зараз бригада відкачала воду з місця розкопок за цією адресою. Ремонтні роботи відбудуться вночі, адже на даний час вони неможливі через жвавий дорожній рух", - йдеться  у повідомленні.

 

Голова інформаційного управління "Київводоканалу" Вікторія Яковлєва пояснила, що через дощі ґрунт насичений водою, передає  "Радіо Свобода".

 

"Аварія усунена, сьогодні вночі заварені свищі, які там були, бо труба ця стара, 80-х років. На даний час вода туди не надходить, але ви бачите, що і зараз вона просочується через ґрунт. Це пов’язано, по-перше, з тим, що було багато дощів, ґрунт насичений водою дуже сильно, плюс додалася ця аварійна ситуація на "п’ятисотці", – розповіла Яковлєва.

 

Нагадаємо, 10 серпня на Поштовій площі в Києві почалася акція протесту після того, як людей закликали прийти до місця розкопок, яке почало затоплювати після прориву труби на будівництві, проти якого виступають активісти.

 

Як повідомлялося раніше, 9 серпня, у Києві на Поштовій площі затопило місце розкопоккварталу Середньовіччя Києва, на що комунальні служби міста та представники влади не відреагували.

 

8 серпня Міністерство культури України розпочало процедуру надання музею на Поштовій площі в Києві статусу пам'ятника національного значення.