НОВИНИ

У Києві відбудеться присвячений Леоніду Кантеру флеш-моб "Люди з табуретами"

Команда фільму "Людина з табуретом" готова "присісти на доріжку" разом з охочими перед закінченням роботи над стрічкою.

У суботу, 11 серпня, о 18.00 у Києві на Контрактовій площі біля пам’ятника Сковороді відбудеться флеш-моб "Люди з табуретами", організований командою фільму для підтримки ідеї Леоніда Кантера, який добровільно пішов з життя 4 червня.

 

 

«Табурет надихав багатьох на шалені вчинки та пригоди, а головне – об’єднував людей. От він об’єднав і нас, команду документально-пригодницького фільму “Людина з Табуретом”. Це кіно про останню “табуретну мандрівку” до Тихого океану, а також про вигадника цієї гри – Леоніда Кантера. Ми готові вийти на фінішну пряму у виробництві стрічки, тож вирішили взяти свої табурети і разом із вами “посидіти на доріжку», – пишуть організатори.

 

 

Зазначається, що фільм “Людина з Табуретом” створюється фаховою командою кінематографістів за підтримки доброчинців. Краудфандингова кампанія на платформі “Спільнокошт” завершується.

 

«Табурет – це символ свободи, здійснення мрій, дружби – символ, який нас усіх об’єднав. Табурет і наш друг, режисер та мандрівник Леонід Кантер згуртував і надихнув нас так, що й після його смерті, яка стала потрясінням для усіх, ми продовжуємо роботу над цим фільмом», – наголошують організатори.

 

 

Тож усі, хто хоче стати на якийсь час “Людьми з Табуретами”, запрошуються прийти 11 серпня о 19:00 на Контрактову площу і, присівши на свою Табуретку, озирнутися довкола, щоб знайти нових друзів та нові ідеї. Адже найцікавіше починається тоді, коли Табурет покидає кордони своєї кухні. А там і до океану та здійснення мрій зовсім близько.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.