НОВИНИ

Росія повинна знати, що за хіматаки потрібно сплатити ціну – МЗС Британії

Лондон відреагував на рішення США ввести санкції проти РФ через отруєння Скріпалів.

Міністр закордонних справ Великої Британії Джеремі Хант заявив, що такі держави, як Росія, що використовують або задовольняють застосування хімічної та біологічної зброї, мають знати, що за це потрібно "сплатити ціну". Про це йдеться у повідомленні у Twitter.

 

"Якщо ми збираємось зупинити хімічну та біологічну зброю, включаючи нервово-паралітичні агенти, стати новим та жахливим стандартом держав 21 століття, як Росія, які використовують або задовольняють їх використання , потрібно знати, що за це потрібно сплатити ціну. Дякую США, що твердо стоїте з нами за це ", - зауважив глава британського дипвідомства.

 

 

Раніше стало відомо, що США введуть нові санкції проти Росії після отруєння Сергія та Юлії Скріпалів у Великій Британії. Зазначається, що Штати визначили, що уряд РФ використовував хімічну або біологічну зброю у порушення міжнародного права або використовував смертельну хімічну чи біологічну зброю проти власних громадян. Очікується, що санкції наберуть чинності 22 серпня.

 

Згодом у США додали, що можуть знизити рівень дипломатичних відносин з Росією у межах нових санкцій.  Зазначається, що якщо РФ не погодиться протягом 90 днів зупинити використання хімічної зброї та дозволити провести перевірку для підтвердження її ліквідації, закон вимагає прийняття додаткових заходів. Зокрема, йдеться про зняття підтримки Вашингтона з міжнародних та банківських позик США, заборону посадкових прав для російських авіакомпаній та призупинення дипломатичних відносин.

 

Нагадаємо, 24 липня сенатори, члени комітету з закордонних справ Ліндсі Грем і Боб Менендес оголосили, що незабаром представлять законопроект, який передбачає введення додаткових санкцій проти Росії. У документі також наголошується, що пропоновані обмежувальні заходи стосуватимуться сфер енергетики, фінансів, кібер-суб’єктів в Росії, а також російського держборгу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.