НОВИНИ

НАЗК внесло припис Авакову

Крім того, агентство направило до суду три протоколи про адмінправопорушення щодо посадовців МВС.

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло припис міністру внутрішніх справ України Арсену Авакову. Про це повідомляє прес-центр НАЗК.

 

Так, НАЗК внесло припис Авакову за результатам планових перевірок дотримання вимог закону України "Про запобігання корупції" в державних органах.

 

У свою чергу, крім припису Авакову, НАЗК направило до суду ще три протоколи про адмінправопорушення щодо посадовців.

 

Зокрема, перевірка встановила, що посадовці відомства, порушивши вимоги статті 49 закону "Про запобігання корупції", не повідомили НАЗК про 30 випадків неподання чи несвоєчасного подання декларацій посадовцями апарату МВС, підприємств, установ, організацій, що входять до сфери управління МВС.

 

Крім того, були встановлені порушення вимог статті 53 Закону в частині незабезпечення міністерством належних умов для здійснення повідомлень його працівниками про порушення вимог Закону іншою особою через офіційний веб-сайт МВС.

 

"Згідно з приписом, Національне агентство вимагає усунути виявлені порушення, провести службове розслідування з метою виявлення причин та умов, що сприяли вчиненню правопорушень, та за його результатами вжити заходів у встановленому законом порядку, - йдеться у повідомленні.

 

 

Також за результатами перевірок направлено до суду 3 протоколи про адміністративні правопорушення щодо посадовців.

 

"Дві посадові особи МВС несвоєчасно подали декларації перед звільненням, а начальник Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області не подав повідомлення про суттєві зміни у майновому стані після отримання доходу на суму, що перевищує 50 прожиткових мінімумів для працездатних осіб", - додається у повідомленні.

 

Нагадаємо, 15 травня НАЗК внесло припис міністру соціальної політики Андрію Реві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.