НОВИНИ

Мінкульт розпочав процедуру надання музею на Поштовій статусу пам’ятника національного значення

Мінкультури рекомендовано також проаналізувати питання про включення цього пам'ятника до Держреєстру під категорією "пам'ятник історії".

Міністерство культури України розпочало процедуру надання музею на Поштовій площі в Києві статусу пам’ятника національного значення. Про це повідомила заступниця міністра культури Тамара Мазур, передає «Інтерфакс-Україна» у середу, 8 серпня.

 

"Експертною комісією при Міністерстві культури рекомендовано Мінкультури розглянути питання щодо включення до Державного реєстру нерухомих пам'яток України за категорією "пам'ятка археології національного значення" ті археологічні знахідки, які були знайдені під час розкопок на Поштовій площі", - повідомила заступниця міністра культури Тамара Мазур на брифінгу в середу в Києві.

 

Крім того, Мінкультури рекомендовано проаналізувати питання про включення цього пам'ятника до Держреєстру під категорією "пам'ятник історії".

 

За словами Мазур, ці рекомендації дозволяють міністерству розпочати процедуру внесення до Держреєстру.

 

Нагадаємо, 18 липня консультаційна рада при Управлінні охорони культурної спадщини Київської міської державної адміністрації затвердила національний статус об'єкта культурної спадщини на Поштовій площі за видами історія та археологія. 

 

5 липня Верховна Рада України ухвалила постанову, що закликає Кабінет Міністрів створити на Поштовій площі музей та заборонити будівництво торговельного центру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.