НОВИНИ

Кредитний портфель для малого та середнього бізнесу «Укргазбанку» перевищив 3 млрд грн

За останні півроку обсяги кредитування даного сегмента збільшено на 50%.

Лише за півроку «Укргазбанк» збільшив кредитний портфель представників малого та середнього бізнесу одразу на 50%, і тепер він перевищує 3 млрд грн. Про це повідомляє прес-служба фінансового закладу.

 

«Банк активно співпрацює з  виробниками енергоефективного обладнання та є абсолютним рекордсменом серед державних банків у реалізації програм з підвищення енергонезалежності українських ОСББ та ЖБК», - зазначає заступник голови правління «Укргазбанку» Євген Мецгер.

 

За його словами, банк постійно вдосконалює існуючі програми та працює над новими заходами щодо стимулювання ефективності малого та середнього бізнесу, надання йому більшої свободи й можливостей. Цьому значною мірою сприяє  міжнародне співробітництво, активізоване  останнім часом. Співпраця з Республікою Білорусь дозволяє, наприклад,  пропонувати вітчизняним підприємцям найпривабливіші умови на придбання сучасної, а головне якісної техніки та транспорту. Так само успішними стали агентські проекти з Німецько-українським фондом.

 

 

За словами банкірів, дуже популярними в підприємців стали також пропозиції від Європейського інвестиційного банку, угоди за участі Міжнародної фінансової корпорації (IFC).

 

«Завдяки підтримці IFC «Укргазбанк» став першим і єдиним «зеленим» банком України, а проект «Стати лідером у сфері банківських послуг для МСБ» відкрив нові можливості для розвитку. Головне, що від цього виграє вітчизняний бізнес, який отримує доступ до дешевого та довгостроковогоміжнародного кредитного ресурсу», - у свою чергу зазначає голова правління банку Кирило Шевченко.

 

Він підкреслив, що стратегія розвитку банку, розроблена на період до 2020 року, спрацювала. «Укргазбанк» на практиці доводить, що сьогодні державні фінансові установи можуть мати надійну  й головне ефективну співпрацю з малим та середнім вітчизняним бізнесом.

 

За оцінками експертів, сьогодні клієнтами МСБ в Україні є 52 192 суб’єкти господарювання. З початку цього року їх кількість збільшилась на 8 768 учасників. Потенційна доходність бізнесу МСБ на українському ринку становить 5,7 млрд грн. Поточна частка «Укргазбанку» складає близько 5%, що відкриває нові можливості для динамічного збільшення кредитного портфеля та клієнтської бази.

на правах реклами

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.