НОВИНИ

В Україну заборонили ввозити з Росії дві пропагандистські книжки

Під заборону потрапили книга про шпигунок і підручник з англійської мови.

Державний комітет телебачення і радіомовлення України відмовив Видавництву "Арій" та Видавництву "Якабу Трейд" у видачі дозволу на ввезення з території Росії двох книжок, у яких присутня пропаганда держави-агресора. Про це повідомляє Держкомтелерадіо на своєму сайті.

 

Відмову надано на підставі висновку експертної ради Держкомтелерадіо  з  питань аналізу та оцінки видавничої продукції щодо внесення її до такої, яка не  дозволена до розповсюдження на території України.

 

Зокрема, у підручнику М. А. Гацкевич "Английский язык для школьников и абитуриентов: топики, упражнения, диалоги", який збиралося завести в Україну  ТОВ "Видавництво "Арій", у текстах  для перекладу з англійської стверджується, що Київ був столицею Росії, а  також  фальсифікуються інші історичні факти, заявляє Держкомтелерадіо.

 

Експерти вважають ці "історичні помилки" проявом пропагандистських маніпулятивних  технологій  держави-агресора.

 

ТОВ "Видавництву "Якабу Трейд" не дали дозвіл на ввезення книги "Шпионки. 12 женщин, рискнувших всем", в якій  присутні ознаки пропаганди держави-агерсора, зокрема, її  силових структур.

 

Нагадаємо, 9 липня Держкомтелерадіо заборонило ввозити в Україну дві книги російського видавництва "Эксмо". 2  липня комітет не надав дозволу на ввезення книги цього самого російського видавництва.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.