НОВИНИ

Термін дії закону про статус Донбасу залежатиме від партнерів України - Парубій

За словами голови ВР, з даного питання буде проведено нараду з головами фракцій.

Голова Верховної ради Андрій Парубій заявив, що рішення щодо продовження закону про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей (ОРДЛО), буде залежати від позиції міжнародних партнерів. Про це повідомляє прес-служба парламенту.

 

"Важливо зберегти міжнародне позиціонування України для захисту українських інтересів не тільки на загальному державному рівні, а наскільки це можливо", - зауважив він.

 

Так, з даного питання буде проведено нараду з головами фракцій, де буде визначено, продовжувати дію цього закону чи ні.

 

За його словами, продовження дії закону у жовтні 2018 року не матиме жодного впливу, "оскільки Путін не планував і не планує виконувати будь-які угоди".

 

Зокрема, голова ВР зазначив, що і рік тому багато хто з народних депутатів протестував проти даного продовження.

 

"Цей рік показав, що жодних змін не відбулося. Перед нинішнім завершенням терміну ми будемо радитися, необхідно продовжувати дію закону, або такої потреби вже немає", - підкреслив він.

 

Нагадаємо, 25 липня спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер повідомив, що Україна може опинитися в невигідній ситуації, якщо не продовжить дію закону про особливий статус Донбасу.

 

Як повідомлялося, 10 жовтня офіційно набув чинності закон №7164 «Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької і Луганської областей». 

 

7 жовтня президент України Петро Порошенко підписав закон «Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей», яким створюються умови для мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.