НОВИНИ

Україна заборонила в'їзд 740 іноземцям через відвідування ОРДЛО та Криму

Громадянам інших держав, які порушили порядок в'їзду на тимчасово окуповані території, заборонено в'їзд на територію України на три роки.

З початку 2018 працівники Державної прикордонної служби України (ДПСУ) склали протокол на 600 осіб, а через  незаконний перетин кордону у закритих пунктах пропуску було заборонено в'їзд на територію України 740 іноземцям терміном на три роки. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

 

Також прикордонники наголосили, що  порушення порядку в'їзду на тимчасово окуповані території АР Криму та у Донецькій і Луганській областях через закриті Урядом України пункти пропуску передбачає кримінальну та адміністративну відповідальність.

 

 

Нагадаємо, 10 липня ДПСУ не пропустила на територію України російського актора Антона Макарського у зв'язку з тим, що в 2015 році він незаконно відвідував окупований Крим. 

 

Також 10 липня через порушення правил відвідування Криму заборонили в’їзд в Україну британському журналістові Джону Уоррену Грему Бродерипу, який працює ведучим програми «Поедем, поедим» на одному із телеканалів РФ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.