НОВИНИ

У школах посилять вивчення історії Голодомору - Міносвіти

Відповідний меморандум передбачає вивчення, популяризацію та впровадження в освітній процес шкіл широкого вивчення історії Голодомору.

Міністерство освіти і науки і Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» підписали меморандум, який передбачає впровадження у програму шкіл докладне вивчення історії Голодомору 1932-1933 років. Про це йдеться у повідомленні МОН України у четвер, 2 серпня.

 

Документ передбачає вивчення, популяризацію та впровадження в освітній процес шкіл широкого вивчення історії Голодомору 1932-1933 років.

 

Меморандум передбачає, що МОН та Національний музей «Меморіал жертв Голодомору»:

а) спільно беруть участь у створенні науково-методичної бази для освітнього процесу середньої та вищої школи, залучаючи до цього можливості партнерських установ та організацій;

 

б) співпрацюють у напрямку залучення напрацювань Музею з тематики Голодомору 1932-1933 рр. – геноциду української нації, для використання всіма установами системи освіти, що підпорядковані Міністерству, в освітньо-виховному процесі закладів загальної середньої освіти України;

 

в) домовляються про партнерство у сфері підвищення предметної компетентності адміністрацій закладів загальної середньої освіти, з метою інформування їх про важливість і необхідність вивчення історії Голодомору в школі та дослідження цієї теми на регіональному рівні в позашкільний час.

 

Нагадаємо, 9 травня у США губернатор штату Канзас Джефф Кольєр підписав прокламацію, яка визнає Голодомор в Україні 1932-1933 років геноцидом проти українського народу. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.