НОВИНИ

  ▪   Юрій Лапаєв

У МОУ заявили, що ще не розірвано контракт із забудовником, який зірвав будівництво на полігоні "Широкий лан"

Водночас у відомстві додали, що будівництво табірного містечка на полігоні затримується на 3-4 місяці.

Міністерство оборони України повідомило, що станом на 1 серпня ще не розірвано контракт із підрядною організацією ТОВ "Ріст", яка була зобов'язана побудувати казарми та облаштувати інфраструктуру на полігоні "Широкий лан", однак затримувала завершення будівництва. Про це в оборонному відомстві повідомили у відповідь на запит кореспондента Тижня.

 

"Підрядній організації (ТОВ "Ріст" – Ред.) надіслані документи щодо розірвання договору разом з претензією щодо сплати штрафних санкцій за порушення термінів виконання робіт на суму понад 2,5 млн. грн., але офіційної відповіді від ТОВ "Ріст" стосовно зазначеного не отримано. У випадку відмови ТОВ "Ріст" від розірвання договору та сплати штрафних санкцій Міноборони буде вимушено звернутися для захисту своїх інтересів до суду", – йдеться в повідомленні.

 

Водночас у МОУ додали, що будівництво табірного містечка на полігоні "Широкий лан" затримується на 3-4 місяці.

 

"Завершення 1-ї черги будівництва табірного містечка на полігоні Широкий лан буде відтерміновано орієнтовно на 3-4 місяці", – йдеться в повідомленні.

 

Як повідомлялося 20 липня, Міністерство оборони розірвало контракт з ТОВ "Ріст", яке було зобов'язане побудувати казарми та облаштувати інфраструктуру в навчальному центрі Збройних сил "Широкий лан", але виконувало свої зобов'язання недобросовісно.

 

14 травня президент Петро Порошенко повідомив, що в Миколаївській області, на території  полігону "Широкий лан", до кінця 2018 року планують відкрити військове містечко нового зразка.