НОВИНИ

Сергій Наєв: Початок ООС не лишився поза увагою противника

Головною метою дій ворога є дискредитація не тільки командування ОС або військових та правоохоронців, які залучені до операції, а й державного керівництва та політики реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Початок Операції об’єднаних сил (ООС) не лишився поза увагою противника. Переважно це стосувалося активізації заходів інформаційно-психологічного впливу на населення як тимчасово окупованих територій та України, так і на світову спільноту. Про це в інтерв’ю Тижню розповів командувач ООС генерал-лейтенант Сергій Наєв.

 

«Головною метою дій противника є дискредитація не тільки командування ОС або військових та правоохоронців, які залучені до операції, а й державного керівництва та політики реінтеграції тимчасово окупованих територій. Крім того, нами фіксувалась активізація роботи диверсійно-розвідувальних груп у районі лінії розмежування», — повідомив він.

 

Водночас Наєв зазначив, що кількість обстрілів українських позицій зменшилася. Ворог зрозумів, що ОС даватимуть сувору відсіч будь-яким його провокаціям, особливо тим, що пов’язані з обстрілами мирних населених пунктів та КПВВ на лінії зіткнення, від чого страждають передусім мешканці міст і селищ Донбасу.

 

«Ми не дозволимо противнику зірвати процес нормалізації життя на територіях, які підконтрольні Україні, і досягатимемо цього всіма доступними способами», — наголосив командувач ООС.

 

Наєв підкреслив, що ОС мають поставити крапку в російській агресії проти України. «Саме таке завдання поставлене мені як командувачеві президентом України — верховним головнокомандувачем ЗСУ. Його й виконуємо. Наша сила в єдності, тож перемога буде за нами», — сказав він.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.