НОВИНИ

Мін'юст США повідомив про арешт трьох українських хакерів

Українці підозрюються у зламі тисячі комп'ютерних систем і викраденні мільйонів номерів кредитних карт клієнтів.

Міністерство юстиції США повідомило, що трьох заарештували за підозрою в причетності до хакерського угруповання Fin7, також відомого як Carbanak. Про це йдеться у заяві на сайті Мін'юсту США.

 

"Три ключових члена складного міжнародного хакерського угруповання, що діє у Східній Європі, затримані і перебувають під вартою", — йдеться у повідомленні.

 

Арештовані наразі перебувають під вартою у зв'язку із звинуваченнями, поданими до окружного суду США в Сіетлі.

 

Згідно з з даними американського відомства, арештовані — громадяни України Дмитро Федоров (44 роки), Федір Хладир (33 роки) та Андрій Копак, (30 років).

 

Українці підозрюються у зламі тисячі комп'ютерних систем і викраденні мільйонів номерів кредитних карт клієнтів: потім хакери продавали дані за викуп.

 

"Тільки у США Fin7 порушила комп'ютерні мережі компаній в 47 штатах і в окрузі Колумбія, викравши понад 15 мільйонів записів про клієнтських карток", — йдеться у повідомленні.

 

Кожному із затриманих пред'явлено звинувачення в 26 випадках кримінальних правопорушень, зокрема за змовою, шахрайством у мережі, зломом комп'ютерів, шахрайством з пристроєм доступу і крадіжками особистих даних.

 

Як повідомлялося, за даними ЗМІ, Пентагон розширив повноваження кіберкомандування збройних сил Сполучених Штатів Америки, дозволивши представникам цього відомства здійснювати  хакерські рейди на іноземні мережі для попередження кібератак.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.