НОВИНИ

До окупованого Криму прибув депутат зі Словаччини

Крім того, на чолі з Марчеком прибули ще 10 підприємців.

До окупованого Криму прибув позафракційний словацький депутат Петер Марчек, четверо інших депутатів, які планували візит – скасували його. Про це повідомляє Hlavne Spravy.

 

Як зазначається, один депутат від націоналістичної партії SNS і троє від керівної партії Smer-SD мали летіти з Марчеком, однак у аеропорту Братислави журналісти бачили, як Марчек відлітав до Москви один.

 

Так, Марчек висловив розчарування тим, що ті, хто обіцяли, не полетіли, але, за його словами, очевидно, хтось "вилетів з іншого аеропорту, або побоявся тиску ЗМІ".

 

Крім того, російські ЗМІ пишуть, що зі Словаччини до Криму 1 серпня на чолі з Марчеком прибули ще 10 підприємців, що представляють будівельну, енергетичну і промислову галузі.

 

Як повідомлялося 24 липня, група депутатів Словаччини повідомила про намір відвідати окупований Крим попри попередження посла України Юрія Мушки, що це буде порушенням українських законів. Так, група депутатів на чолі з позафракційним Петером Марчеком минулого тижня заявила про плани відвідати окупований півострів у серпні. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.