НОВИНИ

Справа Крисіна. Новопризначена суддя взяла самовідвід

Зазначається, що засідання відбудеться 6 серпня.

Суддя Дарницького суду Ольга Просалова, новопризначена головуюча в кримінальному провадженні проти Юрія Крисіна, якого звинувачують у причетності до викрадення, катування та застосування невибіркового насильства проти активістів Революції Гідності в 2014 році, взяла самовідвід. Про це в понеділок, 30 липня, повідомила дружина вбитого журналіста В'ячеслава Веремія – Світлана Кирилаш.

 

"Суддя Просалова заявила самовідвід. А слухати її заяву буде Тетяна Щасна (нагадаю, розглядала третю заяву сторони захисту про відвід Леонтюк, тоді відмовила в задоволенні). Засідання наступного понеділка, 6 серпня, о 13.00 у Дарницькому суді, вул. Севастопольська, 7/13", – заявила вона.  

 

Нагадаємо, 27 липня прокурор Олексій Донський повідомив, що суд задовольнив заяву адвоката Євгена Солодко про відвід судді Любові Леонтюк в кримінальному провадження проти Юрія Крисіна, якого звинувачують у причетності до викрадення, катування та застосування невибіркового насильства проти активістів Революції Гідності в 2014 році. Він додав, що в зв'язку з цим рішенням розгляд справи розпочнеться з самого початку, а це "відкидає нас на півроку назад". 

 

13 червня Апеляційний суд Києва частково задовольнив апеляцію прокурорів та представників потерпілих на рішення Шевченківського райсуду про умовний термін покарання для керівника групи "тітушок" Юрія Крисіна, якого звинуватили в причетності до вбивства журналіста газети "Вєсті" В'ячеслава Веремія. Крисіна засудили до 5 років ув'язнення. Апеляційну скаргу потерпілих, в якій вони вимагали відправити справу на новий розгляд, суд не задовольнив.

 

Як повідомлялося, 24 травня в Києві Дарницький райсуд до 20 липня продовживзапобіжний захід у вигляді арешту для Юрія Крисіна, якого звинувачують у протидії активістам Революції Гідності в 2014 році, викраденні та тортурах людей. 

 

15 березня Дарницький районний суд міста Києва дав дозвіл на примусовий привід Юрія Крисіна, якого підозрюють у злочинах скоєних впродовж 18-20 лютого 2014 року, на наступне судове засідання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.