НОВИНИ

СБУ оприлюднила імена ще трьох найманців «Вагнера»

Мінімум двоє іноземних найманців ПВК «Вагнера» приймали участь у бойових діях на сході України.

Служба безпеки України оприлюднила імена іноземних найманців приватної військової компанії «Вагнера», які воювали в Сирії та на Донбасі на боці бойовиків. Про це повідомляє прес-служба СБУ у понеділок, 30 липня.

 

"Сьогодні СБУ додатково оприлюднює інформацію стосовно ще трьох іноземних найманців ПВК «Вагнера», мінімум два з яких приймали участь у бойових діях на сході України у складі російських НЗФ", - йдеться у повідомленні.

 

 

Зазначається, що один з них – громадянин Республіки Вірменія Грачян Геворг, загинув під час так званого «пригожинського наступу» в Сирії 7 лютого.

 

"Служба безпеки продовжує інформувати громадськість про факти використання російськими спецслужбами іноземних громадян у складі ПВК «Вагнера» для ведення гібридної війни в Україні та світі, а також приховування РФ масової загибелі своїх найманців 07.02.2018 року в Сирії", - додають у прес-службі.

 

Нагадаємо, 26 липня Служба безпеки України ідентифікувала 206 російських найманців нелегальної приватної військової компанії "Вагнера", які воювали в Сирії в лютому 2018 року. 

 

4 червня Міжнародне розвідувальне співтовариство InformNapalm отримало від Ukrainian Cyber ​​Alliance пакет документів, листувань і особистих фотографій з пошти російського найманця і терориста Олександра Івіна. Завдяки цьому вдалось встановити дані про ліквідацію російських бойовиків, громадян РФ, які воювали спочатку на Донбасі, а потім  у складі ПВК «Вагнера» в Сирії. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.