НОВИНИ

В Росії планують посилити Чорноморський флот

За словами Моїсеєва, йдеться, зокрема, і про три кораблі, які вже прийнято до складу ЧФ РФ.

Командувач Чорноморським флотом РФ Олександр Моїсеєв заявив, що до кінця року ЧФ РФ прийме на озброєння 6 кораблів різних класів. Про це Моїсеєв заявив 29 липня після військово-морського параду на честь Дня ВМФ, який відбувся в анексованому Севастополі.

 

За словами Моїсеєва, йдеться, зокрема, і про три кораблі, які вже прийнято до складу ЧФ РФ. 

 

"Це фрегат "Макаров", який бере участь в Головному військово-морському параді ... Середній розвідувальний корабель "Іван Хурс" та інші кораблі. До кінця року ми приймемо ще 6 кораблів різних класів", - зазначив Моїсеєв і додав, що йдеться в тому числі і про малі ракетні кораблі. 

 

Моїсеєв також додав, що найближчими місяцями планується завершити випробування і прийняти до складу флоту головний патрульний корабель проекту 22160 "Василий Быков".

 

Нагадаємо, 27 червня артилеристи Військово-морських сил ЗСУ провели навчання біля адміністративного кордону з тимчасово окупованою територією АР Крим.  Зазначається, що командування морської піхоти ВМС з артилерійськими підрозділами відпрацювали на території Херсонської області оборону морського узбережжя та знищення противника, який здійснював наступ з окупованих територій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.