НОВИНИ

У Пентагоні планують відмовитися від китайського та російського програмного забезпечення

За словами Лорд, Пентагон вже півроку працює над цим переліком у тісній взаємодії із розвідувальними службами.

У Міністерстві оборони США мають намір повністю відмовитися від послуг компаній, які використовують програмне забезпечення, розроблене у Росії та КНР. Про це розповіла заступник міністра оборони США з питань закупівель Елен Лорд.

 

"Ми намагаємося упевнитися, що не куплятимемо програмне забезпечення російського або китайського походження. Дуже часто це важко швидко визначити через структуру власності компаній", - сказала Лорд.

 

Вона пояснила, що Пентагон складає перелік компаній, які будь-яким чином використовують російський або китайський програмний код. Цим підприємствам буде закритий доступ до контрактів Міноборони. "Цей перелік має допомогти команді із закупівель Міноборони та партнерам із приватного сектора уникнути придбання проблематичного коду для Пентагону та його постачальників", - пояснює видання.

 

За словами Лорд, Пентагон вже півроку працює над цим переліком у тісній взаємодії із розвідувальними службами.

 

"Ми визначили певні компанії, принципи роботи яких не відповідають нашим оборонним стандартам", - наголосила вона.

 

Варто зазначити, що детальнішої інформації стосовно цього переліку у Пентагоні поки що не надали.

 

Як повідомлялося 17 липня, у Сенаті Сполучених Штатів Америки закликали до посилення санкцій проти Росії після зустрічі американського президента Дональда Трампа і російського лідера Владіміра Путіна у Гельсінкі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.