НОВИНИ

У Києві з нагоди 1030-річчя хрещення Київської Русі розпочався хресний хід

На деякий час хода зупинилася, через що біля парку Т. Шевченка утворився затор з людей.

У Києві з нагоди 1030-річчя хрещення Київської Русі розпочалася хресний хід представників Української православної церкви Київського патріархату. 

 

Віряни вирушили від Володимирського собору. Маршрут пролягає бульваром Тараса Шевченка, вулицею Володимирською, через Софійську та Михайлівську площу до Володимирської гірки, де о 13.00 має відбутися молебень. Рух вірян був ускладнений парканами, встановленіими поліцією.

 

На деякий часі хода зупинилася, біля парку Шевченка утворився затор з людей. Поліція не пропускала людей за металевий паркан.

 

Наразі віряни рухаються вулицею Володимирською у напрямку Володимирської гірки. Колона розтягнулась від бульвару Тараса Шевченка до Софії Київської. При цьому кінця колони ще не видно. На початку колони йдуть священнослужителі, за якими йдуть віряни з державними прапорами. Наразі хресна хода триває спокійно, без правопорушень.

 

Фото: Хресна хода у Києві (РБК-Україна)
 

Нагадаємо, у Києві в п'ятницю, 27 липня, пройшов хресний хід Української православної церкви Московського патріархату.

 

Раніше УПЦ Московського патріархату влітку 2016 року організувала «хресний хід» з Донеччини та Тернопільщини. На учасниках процесії помітили георгіївські стрічки і значки з портретом Ніколая ІІ. У зв'язку з цим голова Верховної Ради Андрій Парубій наголосив, що в українську столицю йдуть не тільки мирні громадяни, але і провокатори із забороненою символікою та символікою країни-агресора.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.