НОВИНИ

Трамп готовий зустрітися з Путіним у Москві - ЗМІ

Президент США готовий приїхати після того, як отримає офіційне запрошення від Путіна.

Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп заявив, що готовий відвідати Москву для проведення зустрічі з президентом Російської Федерації Владіміром Путіним. Про це повідомляє The Associated Press  з посиланням на прес-секретаря Білого дому Сару Сандерс у п'ятницю, 27 лютого.

 

Наголошується, що Трамп готовий приїхати у столицю РФ відразу ж, як отримає офіційне запрошення від Путіна.

 

Нагадаємо, 25 липня у Білому домі повідомили, що президент Росії Владімір Путін та президент Сполучених Штатів Дональд Трамп не зустрічатимуться вдруге у 2018 році. 

 

19 липня президент США Дональд Трамп повідомив, що "з нетерпінням" очікує нової зустрічі із президентом Росії Владіміром Путіним.

 

16 липня президент США Дональд Трамп та президент Росії Владімір Путін зустрілися у Гельсінкі. 16 липня президент США Дональд Трамп не звинуватив Росію у втручанні в американські президентські вибори в 2016 році, а також не підтримав висновки спецслужб США, які стверджують, що РФ втручалася у вибори. Зокрема, Трамп сказав: "президент Путін каже, що це не Росія. Я не бачу причин, чому це повинна бути вона". Водночас він поставив під сумнів роботу американських спецслужб. Однак 17 липня Трамп повідомив, що погоджується та приймає висновки американських розвідувальні служби про те, що Росія втручалася у вибори в 2016 році