НОВИНИ

На фенольному заводі немає витоку небезпечних сполук внаслідок обстрілу - Торецька ВЦА

Чаша шламонакопичувача не постраждала.
На фенольному заводі у Торецьку Донецької області внаслідок обстрілу бойовиками чаша шламонакопичувача не постраждала, витоку хімічно-небезпечних сполук немає. Про це у п’ятницю, 27 липня,  повідомили у військово-цивільній адміністрації міста Торецьк.
 

"За даними представників української сторони СЦКК, 25 липня 2018 року виявлений розрив артилерійського боєприпаса в чаші шламонакопичувача 3-ї черги промислових відходів хімічного виробництва ТОВ "НВО "Інкор і Ко", - йдеться у повідомленні.

 

"Внаслідок обстрілу чаша шламонакопичувача не постраждала, витоку хімічно-небезпечних сполук немає", - наголошують у ВЦА.

 

Зазначається, що про це мова йшла під час зустрічі керівництва військово-цивільної адміністрації міста Торецьк та ТОВ "НВО "Інкор і Ко".

 

Нагадаємо, 26 липня українська сторона спільного центру з контролю та координації зафіксувала обстріл шламонакопичувача третьої черги промислових відходів хімічного виробництва Торецького фенольного заводу з боку збройних формувань Російської Федерації. 

 

5 липня окупованій Горлівці Донецької області через затоплення шахт склалась несприятлива екологічна  ситуація, що створює загрозу здоров'ю населення. 

 

14 червня в окупованому Донецьку на території шахти "Куйбишевська" сталася пожежа

 

19 квітня Тука заявив, що затоплення бойовиками шахти "Юнком" може призвести до забруднення Азовського моря.

 

Раніше поблизу окупованого міста Єнакієве незаконні збройні формування вирішили затопити шахту "Юнком", де раніше проводилися ядерні випробування. Державний департамент Сполучених Штатів Америки висловив стурбованість інформацією, передану міжнародними спостерігачами ОБСЄ, про наміри бойовиків на Донбасі затопити шахту, де відбувся ядерних вибух. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.