НОВИНИ

Українські прикордонники посилять охорону кордону на Закарпатті

З'ясуалось, що посилена група охорони зменшує кількість правопорушень на кордоні.

Державна прикордонна служба збільшила кількість офіцерів на кордоні з країнами Європейського союзу. Про це повідомила прес-служба Державної прикордонної служби у п'ятницю, 27 липня.

 

Відповідне рішення було прийняте після того, як переконалися, що посилена група охорони зменшує кількість правопорушень на кордоні.

 

«Це не перший виїзд офіцерів Адміністрації Держприкордонслужби на посилення державного кордону з країнами ЄС. Як показали попередні результати посилень – кількість правопорушень, що пов’язані з протиправною діяльністю на державному кордоні під час ущільнення державних рубежів значно зменшується», - зауважив директор Департаменту охорони державного кордону генерал-майор Юрій Гресько.

 

Повідомляється, що співробітники Адміністрації Держприкордонслужби заступлять на місця несення служби у складі прикордонних нарядів у дев’яти підрозділах на найбільш загрозливих напрямках та будуть виконувати завдання з охорони державного кордону, запобігатимуть переправленню нелегальних мігрантів, корупційним та контрабандним проявам, адміністративним правопорушенням, аби не допускати протиправних дій на державному кордоні України. 

 

Нагадаємо, 10 липня прикордонники не пустили в Україну журналіста російського ЗМІ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.