НОВИНИ

У МЗС повідомили, скільки українців з затриманого судна Mekong Spirit залишилося в Греції

Кирилич заявив, що п'ятеро українців залишаються в Греції у зв'язку з продовженням слідчих дій.

У Греції залишилося п'ять українських моряків судна Mekong Spirit, які були арештовані в траві 2017 року за підозрою в контрабанді. Про це повідомив заступник директора Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич.

 

За його словами, крім тих 12 моряків, які сьогодні повертаються до України, ще п'ятеро українців з Mekong Spirit залишаються в Греції у зв'язку з продовженням слідчих дій.

 

Сам Кирилич у червні зустрічався з генпрокурором Греції, прокурором Пірея та іншими чиновниками для виходу із ситуації з моряками.

 

"За результатами зустрічей грецька сторона повідомила про завершення слідства у справі екіпажу цього судна. Також була оприлюднена інформація про передачу матеріалів справи до суддівської Ради. 23 липня 2018 її рішенням надано дозвіл на повернення до України 12 членів екіпажу судна Mekong Spirit. 5 членів екіпажу залишаються в Греції, вирішуються питання їх перебування в Афінах. Адвокат подав клопотання про їх повернення до України", – додали в МЗС.

 

Як повідомлялося, 26 липня консул Греції Пантеліс Бумбурас заявив, що 12 українських моряків судна Mekong Spirit, які були арештовані в Греції у траві 2017 року за підозрою в контрабанді, в найближчі дні повернеться додому. міністр закордонних справ Павло Клімкін повідомив, що до Одеси  27 липня прибудуть 12 українських моряків судна Mekong Spirit.

 

Нагадаємо, 23 липня  уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова повідомила, що у в’язницях Греції утримується 161 громадянин України, з них 112 осіб – за звинуваченням у перевезенні нелегальних мігрантів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.